Najave

27.09.2019 - Proslava 50. godina kluba - Gemeindezentrum Brüelmatt Birmensdorf - ulaznica sa večerom 50.-, ulaznice su u pretprodaji, broj mjesta je ograničen. Nastupaju TS Alkari i Vlado Bašić.

24.01. i 25.01.2020 - Tradicionalni malonogometni turnir NK Croatia seniori i aktivni, Dvorana Unterrohr Schlieren.

25.01.2020 - NK Croatia i Cronight organizacija vas pozivaju na zimski koncert, nastupaju Miroslav Škoro i klapa Intrada. Dvorana Unterrohr Schlieren

Udruge

Hrvatska kulturna zajednica MK Sokolovi Croatia - Luzern Livanjska zajednica CHKUD SSK Zurich

Hrvatska matica iseljenika

Glavni sponzor NK Croatia:

Sjećanje Ivana Barišića na devet prvenstava za iseljenike

Ivan Barišić bio je sudionik čak devet prvenstava za iseljenike. Tri svjetska prvenstva i četiri europska u organizaciji HNS-a i dva u organizaciji nogometnog saveza bivše države. Sudionik je bio kao igrač, trener i član uprave kluba i to čak u tri različita kluba: NK Croatia ZH; NK Hajduk ZH i NK Pajde Möhlin.
Barisic
Na svjetskom prvenstvu za Hrvate u iseljeništvu u Splitu i u Zagrebu dva puta te dva puta na prvenstvu nogometnog saveza bivše Jugoslavije u organizaciji FSJ u Zürich-u i Esslingenu u Njemačkoj. Na europskim prvenstvima bio je u Austriji u Beču, Nizi u Francuskoj te dva puta u Zagrebu.
Na prvom europskom prvenstvu Barišić je igrao kao igrač NK Croatia ZH 1976. godine u Zürich-u kada je prvenstvo organizirao savez bivše države. NK Croatia je tada osvojila prvo mjesto pobjedom nad FK Jugos iz Basela 3:1.
prvo mjesto
NK Croatia na prvom europskom natjecanju u organizaciji bivše države: 1. Mjesto
Sastav NK Croatia ZH 1976. godine, stoje s lijeva na desno: Marijan Matulin, Milan Barišić, Jakov Huljić, Ivan Barišić, Josip Tisai, Blaž Besović,
Čuče: Jozo Ćurić, Ante Pejić, Josip Smoljačić, Stjepan Potočki, Šime Škara, Dragutin Ivanuš.
Na slici nedostaju: Trener: Jura Čurković, Ivica Šestak, Branko Fijačko, Rifet Begović, Pejović.

Po sjećanju Barišića najbolji organizator prvenstva do sada je Hrvatski nogometni savez (HNS) čija se prvenstva sada igraju u Zagrebu gdje je dostupna sva infrastruktura potrebna za održavanje ovako velikog natjecanja. Niti jedna država na svijetu nema ovaku vrstu natjecanja i HNS se može pohvaliti da je jedini savez u svijetu koji organizira i financira europska i svjetska natjecanja Hrvata u iseljeništvu. U vrijeme bivše države natjecanje je organizirano svake godine, ali bila su to samo europska natjecanja koja su se igrala diljem Europe.
drugo mjesto
Ovo je momčad NK Croatia za koju je Barišić igrao kada je osvojeno drugo mjesto, a prvenstvo se odigralo u Njemačkoj u Esslingenu 1977. godine: Stoje sa lijeva na desno: Ivan Barišić, Ajruali, Josip Šola, Josip Tisai, Nikola Žiljak, Ante Peić, Jozo Ćurić, Marko Bartulović, Branko Fijačko, Milan Barišić, Ivica Šestak.
NK Croatia izgubila je u finalu od FK Progresa sa 3:0. FK Progres bila je reprezentacija od top 19. klubova bivše države u Njemačkoj i bilo im je najbitnije pobjediti NK Croatiu iz Zürich-a.