Najave

25. & 26.01.2019 - Tradicionalni malonogometni turnir NK Croatia - Sporthalle Unterrohr Schlieren.

26.01.2019 - Nakon turnira Cronight & NK Croatia vas pozivaju na zimski koncert - Crvena Jabuka & Jole.

Udruge

Hrvatska kulturna zajednica MK Sokolovi Croatia - Luzern Livanjska zajednica CHKUD SSK Zurich

Hrvatska matica iseljenika

Glavni sponzor NK Croatia:

Ivan Dukić dvostruki strijelac u gostujućoj pobjedi Croatie Zürich

FC Engstringen – NK Croatia Zürich 1:3 (0:1)

Ivan Dukić

U zadnjem kolu jesenskog dijela amaterske 3.lige Švicarske, Croatia Zürich je u gostima savladala uvijek neugodnu momčadi Engstringena rezultatom 1:3. Hrvati su u 34.minuti iz jedanaesterca došli u vodstvo od 0:1, a siguran izvođač bio je Ivan Dukić.

Aktive

U drugom poluvremenu domaćini napadaju a Croatia se grčevito brani. Iz jedne gužve pred vratima Croatie, kratko odbijena lopta dolazi do Hrvata Marija Stanića koji igra za Engstringen i koji poravnava rezultat na 1:1. Dok su domaćini još slavili, Ivan Dukić kreće u protunapad i sa 17 metara puca i neobranjivo pogađa za vodstvo Croatie od 1:2. U sudačkoj nadoknadi Daniel Komin postiže konačan rezultat utakmice od 1:3. Do kraja utakmice N.Novak promašuje cijeli gol sa dest metara iako je vratar ležao na travi. Ovom pobjedom Croatia je jesenski dio prvenstva završila na trećem mjestu 3.lige.

Tabelle

Sastav Croatie ZH: F.Dukić, M.Stjepanović, A.Vukadin, M.Jelečević, A.Prcela, I.Dukić, N.Novak, D.Perković (C), S.Blažanović, K.Krstić, L.Lapenda. Još su igrali: D.Komin, R.Matošević, J.Tomičić. Trener – igrač: Stanislav Blažanović. Strijelci za Croatiu Zürich: 34.min.11m. 0:1 Ivan Dukić, 53.min 1:1 Mario Stanić, 80.min 1:2 Ivan Dukić, 90+1 , Daniel Komin 1:3.

Croatia igra u četvrtak, 8. studenog utakmicu 3. kola kupa protiv momčadi FC Schwamendingen (2. liga) na igralištu Juchof 1. ZH.